עובד/ת גמלאי/ת יקר/ה

הנדון: בחינת זכאות לקבלת תגמולים לעובדי וגמלאי מרחב רחובות ובני משפחותיהם

ייתכן שישנם תגמולים כספיים וזכויות מהמוסד לביטוח לאומי, מחברות הביטוח מרשויות המס או מגופים אחרים, אשר הינכם או בני משפחותיכם זכאים להם, אבל אינכם מקבלים אותם מחוסר ידיעה על זכאותכם.

פטור ממס הכנסה עובד/גמלאי שסובל ממגוון של בעיות רפואיות, עשוי להיות זכאי עקב כך לפטור מלא מתשלום מס הכנסה.

הכרה כנפגע עבודה עובד שכיר או עצמאי או פנסיונר שסובל מבעיה רפואית, עשוי להיות מוכר כנפגע עבודה, אם ניתן לקשור בין בעיותיו לבין אופי עבודתו, גם אם הוא נוסיף לעבוד וגם אם הוא כבר בפנסיה. הכרה כנפגע עבודה עשוייה לזכות במענק חד פעמי או בקצבה חודשית לצמיתות.  

עובדים וגמלאים רבים הוכרו כנפגעי עבודה בגין בעיות אורתופדיות (בעיות צוואר, גב, כתפיים, ברכיים, מרפקים, כפות ידיים), ירידה בשמיעה וצפצופים באוזניים, מחלות ונגעים בעור, מחלות סרטניות, מחלת הפרקינסון, מחלות ריאות, אוטם שריר הלב, אירוע מוחי, מחלת הסוכרת, אי ספיקת ורידים, מחלת קורונה ועוד.

זכאות לקצבת סיעודאנשים המתקשים בביצוע חלק מהפעולות הבסיסיות והיומיומיות (הליכה, הלבשה, רחצה, אכילה, שליטה על סוגרים) או אנשים אשר מתפקדים באופן חופשי אך זקוקים להשגחה מתמדת (עקב פגיעה נפשית, אלצהיימר, דמנציה ועוד), עשויים להיות זכאים לקצבת סיעוד. ישנם מס' גורמים אליהם ניתן לפנות לקבלת גמלת סיעוד. 1. המוסד לביטוח לאומי – שמקנה קצבה חודשית וגם שעות עזרה. 2. חברות הביטוח – אנשים רבים רכשו ביטוח סיעודי באופן פרטי דרך קופות החולים או דרך חב' ביטוח מסויימת. שימו לב, ניתן לקבל במקביל קצבת סיעוד הן מהמוסד לביטוח לאומי והן מחברות הביטוח.

החמרות מצב – יש אפשרות להגדיל מענק או קצבה בגין מחלות או תאונות שכבר מוכרות כפגיעות בעבודה, בקצבת נכות כללית, ניידות, שירותים מיוחדים, נכות מצה"ל, איבה, פוליו, גזזת ועוד.

בהתאם לסיכום עם משרד עוה"ד אשר כתבו את הספרות בתחום תאונות עבודה ומחלות מקצוע, עובדי וגמלאי מרחב רחובות יהיו זכאים לאפשרות שמשרד עורכי דין יבדוק אם מגיעים לכם ו/או לבני משפחותיכם תגמולים כספיים כלשהם מהמוסדות השונים וזאת ללא כל התחייבות מצידכם. יודגש  כי ע"פ החוק, בתביעה מול המוסד לביטוח לאומי שכר הטרחה הינו רק באחוזים מהתגמולים הכספיים להם יהיו זכאים החברים. כלומר, מי שלא יזכה לתגמול כספי – לא יידרש לשלם דבר.

משרד עורכי הדין  מעניק שירות בכל רחבי הארץ ובעל סניפים ושלוחות ברחובות, תל אביב, פ"ת, חיפה, ראש פינה, עפולה, טבריה, אשדוד, באר שבע, ירושלים ואילת

בדקו זכאותכם ב-3 שלבים פשוטים:

פגישת ייעוץ ללא התחייבות

הגשת תביעה

קבלת פיצוי