גמלאי משטרה וגמלאי שב"ס במחוז דרום- הינכם מוזמנים ל:

הזמנה לכנס גמלאי משטרה ושב"ס מחוז דרום – הופעת סטנד אפ של אלי ומריאנו והרצאה חשובה בנושא מימוש
זכויות רפואיות של חברי גמלאי משטרה ושב"ס – למול הביטוח הלאומי, כרטיס לגמלאי משטרת ישראל ושב"ס
מרחב דרום מסובסד בהנחה משמעותית בעלות 25 ₪ לכרטיס בלבד !

רכישת כרטיסים בסניפי גמלאי המשטרה במחוז דרום

בתאריך 11/10/23 בשעה 19:00 במשכן לאומנויות הבמה באר שבע כתובת- שדרות יצחק רגר ,41 באר שבע, יערך כנס גמלאי משטרה ושב"ס מחוז דרום, הכנס יכלול: התכנסות וכיבוד קל, הופעת סטנד אפ של אלי ומריאנו וכן הרצאה מרתקת של עו"ד ליאור טומשין מומחה במשפט ורפואה בתחום של מימוש זכויות כספיות של גמלאי משטרה ושב"ס למול הביטוח הלאומי ויובהר כי רק גמלאי משטרה ושב"ס -שוטרים, סוהרים, גמלאים ומתנדבים מחוז דרום רשאי לרכוש כרטיס עם בן /בת זוג בלבד )למול הצגת תעודת גמלאי משטרה ושב"ס ( עלות כול כרטיס 25₪ בלבד .

רכישת כרטיסים בסניפי גמלאי המשטרה במחוז דרום

לא תותר כניסה למאחרים לאחר 18:30!

גמלאי משטרה ושב"ס ייהנו מהאפשרות שמשרד עורכי הדין יבדוק אם מגיעים לכם ולבני משפחותיכם תגמולים או זכויות מהמוסדות השונים וזאת ללא תשלום כספי וללא כל התחייבות מצדכם. 

סוכם כי לגמלאי משטרת ישראל ושב"ס שיבקשו לפתוח תיק לטיפול בעניינם, לא ישלמו כל תשלום מראש ושכר הטרחה יהיה רק באחוזים מהתגמולים להם יהיו זכאים וזאת על פי חוק שכ"ט ביטוח לאומי.

 ההתקשרות למול המשרד עו"ד הינה באחריות גמלאי משטרה וגמלאי שב"ס בלבד ואינה באחריות ישירה/ עקיפה של צוות מרחב דרום

גמלאי משטרה ושב"ס  מחוז דרום שלא יזכה לתגמול כספי – לא יידרש לשלם דבר . לנוחיותכם ולצורך בדיקה ראשונית של הזכויות אשר ייתכן ומגיעות לכם, חבר משטרת ישראל ושב"ס הרוצה לבחון באופן כללי ול לא עלות את זכויותיו לקבלת תגמול כספי מתבקש להשאיר פרטים בקישור המצורף: