בחינת זכאות לקבלת תגמולים ללקוחות חברת מחזירים

בהמשך לפנייתך בעבר לחברתנו בנושא החזרי מס, ייתכן שישנם תגמולים כספיים וזכויות מהמוסד לביטוח לאומי, מחברות הביטוח מרשויות המס או מגופים אחרים, אשר הינכם או בני משפחותיכם זכאים להם, אבל אינכם מקבלים אותם מחוסר ידיעה על זכאותכם.

פטור ממס הכנסה – עובד או גמלאי שסובל ממגוון של בעיות רפואיות, עשוי להיות זכאי עקב כך לפטור מלא מתשלום מס הכנסה.

הכרה כנפגע עבודה – עובד (שכיר/ עצמאי) או גמלאי שסובל מבעיה רפואית, עשוי להיות מוכר כנפגע עבודה, אם ניתן לקשור בין בעיותיו לבין אופי עבודתו, גם אם הוא מוסיף לעבוד וגם אם הוא כבר בפנסיה. הכרה כנפגע עבודה עשויה לזכות במענק חד פעמי או בקצבה חודשית לצמיתות.
עובדים וגמלאים רבים הוכרו כנפגעי עבודה בגין בעיות אורתופדיות (בעיות צוואר, גב, כתפיים, ברכיים, מרפקים, כפות ידיים והאצבעות), ירידה בשמיעה וצפצופים באוזניים, מחלות ונגעים בעור, מחלות סרטניות, מחלת הפרקינסון, מחלות ריאות, אוטם שריר הלב, אירוע מוחי, מחלת הסוכרת, אי ספיקת ורידים, קורונה ועוד).

החמרות מצב – יש אפשרות להגדיל מענק או קצבה בגין מחלות או תאונות שכבר מוכרות כפגיעות בעבודה, בקצבת נכות כללית, ניידות, שירותים מיוחדים, נכות מצה"ל, איבה, פוליו, גזזת ועוד.

זכאות לקצבת סיעוד – אנשים המתקשים בביצוע חלק מהפעולות הבסיסיות והיומיומיות )הליכה, הלבשה, רחצה, אכילה, שליטה על סוגרים (או אנשים אשר מתפקדים באופן חופשי אך זקוקים להשגחה מתמדת )עקב פגיעה נפשית, אלצהיימר, דמנציה ועוד),עשויים להיות זכאים לקצבת סיעוד. ישנם מס' גורמים אליהם ניתן לפנות לקבלת גמלת סיעוד:

1 .המוסד לביטוח לאומי – שמקנה קצבה חודשית וגם שעות עזרה.

2 .חברות הביטוח – אנשים רבים רכשו ביטוח סיעודי באופן פרטי דרך קופות החולים או דרך חברת ביטוח 

שימו לב, ניתן לקבל במקביל קצבת סיעוד הן מהמוסד לביטוח לאומי והן מחברות הביטוח.

הכרה כנפגעי איבהאזרחים עשויים להיות מוכרים כנפגעי איבה בעקבות אירועי המלחמה שאנו חווים. ההכרה בכל גיל, בשל פגיעה פיסית עקב ירי טילים או נפילה עקב ריצה למרחב מוגן. הכרה על נזק נפשי עקב חרדות – בעקבות נפילת טילים בעיר המגורים או עקב התפרצות/החמרת מחלות שנובעות מלחץ נפשי עקב המצב (לב, אירוע מוחי, סוכרת ,פסוריאזיס ועוד).

הכרה כנכי צה"ל – חיילי חובה, אנשי קבע, חיילי מילואים, שוטרים או עובדים בגופי ביטחון אחרים שנפצעו או שסובלים מפוסט טראומה, באפשרותם להגיש תביעה ולהיות מוכרים כנכי צה"ל. לאחר ההכרה ובדיקת הוועדה הרפואית, הנכה עשוי להיות זכאי למענק או קצבה, זאת בנוסף לזכאות לסל שיקום ומענקים בהתאם לדרגת הנכות. מאחר שאין התיישנות, ניתן להגיש תביעה להכרה כנכה צה"ל גם בגין פוסט טראומה ישנה או כזו שהתעוררה כעת לנוכח המצב.

התחום של דיני נזיקין ו הביטוח הינו תחום רב ומגוון הכולל בתוכו תחומי משנה רבים לרבות תאונות דרכים, רשלנות רפואית, נזקי גוף, אובדן כושר עבודה, תביעות ביטוח ועוד.

בהתאם לסיכום עם משרד עוה"ד אשר כתבו את הספרות בתחום תאונות עבודה ומחלות מקצוע, לקוחות המשרד יהיו זכאים לאפשרות שמשרד עורכי דין יבדוק אם מגיעים לכם ו/או לבני משפחותיכם תגמולים כספיים כלשהם מהמוסדות השונים- וזאת ללא כל התחייבות מצידכם.

יודגש כי ע"פ החוק, בתביעה מול המוסד לביטוח לאומי שכר הטרחה הינו רק באחוזים מהתגמולים הכספיים להם תהיו זכאים. כלומר, מי שלא יזכה לתגמול כספי – לא יידרש לשלם דבר.

משרד עורכי הדין מעניק שירות בכל רחבי הארץ ובעל סניפים ושלוחות בפ"ת, ת"א, רחובות, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, טבריה, ראש פינה, עפולה, שדרות ואילת.

לנוחיותכם ולצורך בדיקה ראשונית של הזכויות אשר ייתכן ומגיעות לכם ע"י משרד עו"ד הפרטי, ניתן להשאיר פרטים לחזרה בקישור מטה.

לבירורים ניתן להתקשר לטלפון שמספרו:

054-9929190

 בברכת בריאות ואריכות ימים,  

       חברת מחזירים

בדקו זכאותכם ב-3 שלבים פשוטים:

פגישת ייעוץ ללא התחייבות

הגשת תביעה

קבלת פיצוי