טופס השארת פרטים לבחינת זכאות למימוש זכויות
לחברי וגמלאי קרנות הסוהרים ובני משפחותיהם

ייתכן שישנם תגמולים כספיים וזכויות מהמוסד לביטוח לאומי, מחברות הביטוח מרשויות המס או מגופים אחרים, אשר הינכם או בני משפחותיכם זכאים להם, אבל אינכם מקבלים אותם מחוסר ידיעה על זכאותכם.

פטור ממס הכנסה- עובד פעיל (שכיר או עצמאי) או גמלאי, הסובל ממגוון בעיות רפואיות, עשוי להיות זכאי לפטור מלא מתשלום מס הכנסה.

קבלת קצבת נכות כללית אדם שטרם חצה את גיל פרישה המתמודד עם בעיות רפואיות צריך לבחון את זכאותו לקבלת קצבה היכולה להגיע עד לכ- 4,200 ש"ח בחודש ומשולמת בנוסף לפנסיה.

הכרה כנפגע עבודה עובד שכיר/עצמאי או גמלאי שסובל מבעיה רפואית, עשוי להיות מוכר כנפגע עבודה, אם ניתן לקשור בין בעיותיו לבין אופי עבודתו, גם אם הוא מוסיף לעבוד וגם אם הוא כבר בפנסיה. הכרה כנפגע עבודה עשוייה לזכות במענק חד פעמי או בקצבה חודשית לצמיתות.  

עובדים וגמלאים רבים הוכרו כנפגעי עבודה בגין בעיות אורתופדיות (בעיות צוואר, גב, כתפיים, ברכיים, מרפקים, כפות ידיים), ירידה בשמיעה וצפצופים באוזניים, מחלות ונגעים בעור, מחלות סרטניות, מחלת הפרקינסון, מחלות ריאות, אוטם שריר הלב, אירוע מוחי, מחלת הסוכרת, אי ספיקת ורידים, מחלת קורונה ועוד.

זכאות לקצבת סיעודאנשים המתקשים בביצוע חלק מהפעולות הבסיסיות והיומיומיות (הליכה, הלבשה, רחצה, אכילה, שליטה על סוגרים) או אנשים אשר מתפקדים באופן חופשי אך זקוקים להשגחה מתמדת (עקב פגיעה נפשית, אלצהיימר, דמנציה ועוד), עשויים להיות זכאים לקצבת סיעוד. ישנם מס' גורמים אליהם ניתן לפנות לקבלת גמלת סיעוד:

 1. המוסד לביטוח לאומי – שמקנה קצבה חודשית וגם שעות עזרה.

2. חברות הביטוח – אנשים רבים רכשו ביטוח סיעודי באופן פרטי דרך קופות החולים או דרך חב' ביטוח מסויימת. שימו לב, ניתן לקבל במקביל קצבת סיעוד הן מהמוסד לביטוח לאומי והן מחברות הביטוח.

החמרות מצב – יש אפשרות להגדיל מענק או קצבה בגין מחלות או תאונות שכבר מוכרות כפגיעות בעבודה, בקצבת נכות כללית, ניידות, שירותים מיוחדים, נכות מצה"ל, איבה, פוליו, גזזת ועוד.

לצורך בדיקה ראשונית של הזכויות  אשר ייתכן ומגיעות לכם, ללא עלות או התחייבות אנא השאירו פרטים למטה ויחזרו אליכם בהקדם.

משרד עורכי הדין מעניק שירות ב-12 סניפים ושלוחות מאילת בדרום ועד ראש פינה בצפון.

אל תוותרו על הזכויות שלכם!

 

 

בדקו זכאותכם ב-3 שלבים פשוטים:

פגישת ייעוץ ללא התחייבות

הגשת תביעה

קבלת פיצוי