גמלאי/ת יקר/ה,

הנדון: בחינת זכאות לקבלת תגמולים לגמלאי בנק דיסקונט

ייתכן שישנם תגמולים כספיים וזכויות מהמוסד לביטוח לאומי, מחברות הביטוח מרשויות המס או מגופים אחרים, אשר הינכם או בני משפחותיכם זכאים להם, אבל אינכם מקבלים אותם מחוסר ידיעה על זכאותכם.

פטור ממס הכנסה – גמלאי/עובד שסובל ממגוון של בעיות רפואיות, עשוי להיות זכאי עקב כך לפטור מלא מתשלום מס הכנסה.

הכרה כנפגע עבודה – גמלאי או עובד שכיר/עצמאי שסובל מבעיה רפואית, עשוי להיות מוכר כנפגע עבודה, אם ניתן לקשור בין בעיותיו לבין אופי עבודתו, גם אם הוא מוסיף לעבוד וגם אם הוא כבר בפנסיה. הכרה כנפגע עבודה עשוייה לזכות במענק חד פעמי או בקצבה חודשית לצמיתות.  

גמלאים ועובדים רבים הוכרו כנפגעי עבודה בגין בעיות אורתופדיות (בעיות צוואר, גב, כתפיים, ברכיים, מרפקים, כפות ידיים), ירידה בשמיעה וצפצופים באוזניים, מחלות ונגעים בעור, מחלות סרטניות, מחלת הפרקינסון, מחלות ריאות, אוטם שריר הלב, אירוע מוחי, מחלת הסוכרת, אי ספיקת ורידים, מחלת קורונה ועוד.

זכאות לקצבת סיעודאנשים המתקשים בביצוע חלק מהפעולות הבסיסיות והיומיומיות (הליכה, הלבשה, רחצה, אכילה, שליטה על סוגרים) או אנשים אשר מתפקדים באופן חופשי אך זקוקים להשגחה מתמדת (עקב פגיעה נפשית, אלצהיימר, דמנציה ועוד), עשויים להיות זכאים לקצבת סיעוד. ישנם מס' גורמים אליהם ניתן לפנות לקבלת גמלת סיעוד.

1. המוסד לביטוח לאומי – שמקנה קצבה חודשית וגם שעות עזרה.

2. חברות הביטוח – אנשים רבים רכשו ביטוח סיעודי באופן פרטי דרך קופות החולים או דרך חב' ביטוח מסויימת. שימו לב, ניתן לקבל במקביל קצבת סיעוד גם מהמוסד לביטוח לאומי וגם מחברות הביטוח.

הכרה כנפגעי איבהגמלאים ובני משפחותיהם עשויים להיות מוכרים כנפגעי איבה בעקבות אירועי המלחמה שאנו חווים. ההכרה בכל גיל, בשל פגיעה פיסית עקב ירי טילים או נפילה עקב ריצה למרחב מוגן. הכרה על נזק נפשי עקב חרדות או דיכאון – בעקבות נפילת טילים בעיר המגורים או עקב התפרצות/החמרת מחלות שנובעות מלחץ נפשי עקב המצב (לב, אירוע מוחי, סוכרת ,וכו').

החמרות מצב – יש אפשרות להגדיל מענק או קצבה בגין מחלות או תאונות שכבר מוכרות כפגיעות בעבודה, בקצבת נכות כללית, ניידות, שירותים מיוחדים, נכות מצה"ל, איבה, פוליו, גזזת ועוד.

בהתאם לסיכום עם משרד עוה"ד אשר כתבו את הספרות בתחום תאונות עבודה ומחלות מקצוע, גמלאי בנק דיסקונט יהיו זכאים לאפשרות שמשרד עורכי דין יבדוק אם מגיעים לכם ו/או לבני משפחותיכם תגמולים כספיים כלשהם מהמוסדות השונים וזאת ללא כל התחייבות מצידכם. יודגש  כי ע"פ החוק, בתביעה מול המוסד לביטוח לאומי שכר הטרחה הינו רק באחוזים מהתגמולים הכספיים להם יהיו זכאים החברים. כלומר, מי שלא יזכה לתגמול כספי – לא יידרש לשלם דבר.

משרד עורכי הדין  מעניק שירות בכל רחבי הארץ ובעל סניפים ושלוחות בתל אביב, פ"ת, רחובות, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, טבריה ראש פינה, עפולה ואילת.

לנוחיותכם ולצורך בדיקה ראשונית של הזכויות אשר ייתכן ומגיעות לכם, מצורף בזאת טופס בחינת זכויות. את הטופס ניתן למלא ולהעביר לפקס: 077-3181412 או לכתובת דואר אלקטרוני –  123@8332.co.il או לצלם את הטופס ולשלוח תמונה לווטסאפ שמספרו:  054-9929190 ומשרד עורכי הדין יחזור אליכם בהקדם.

לבירורים ניתן להתקשר לטלפון שמספרו: 054-9929190

בברכת בריאות ואריכות ימים,

מיכאל אסור

יו"ר ארגון גמלאי בנק דסקונט

בדקו זכאותכם ב-3 שלבים פשוטים:

פגישת ייעוץ ללא התחייבות

הגשת תביעה

קבלת פיצוי