תביעה נגד הביטוח הלאומי או בקשה לפטור ממס הכנסה?

חברי מועדון ביגטיים 60+

אתם לא לבד!

ייעוץ ללא עלות או התחייבות

תשלום על בסיס הצלחה בתיק- "לא קיבלת לא שילמת"

לפרטים נוספים מלאו פרטים בקישור הבא:

מרקמן טומשין ושות' המשרד המוביל בארץ בתחום ייצוג בנזקי גוף

תאונות עבודה ומחלות מקצוע

נכות כללית

פטור ממס הכנסה

סיעוד וביטוח

רשלנות רפואית

תאונות דרכים

מי אנחנו….

משרד עורכי הדין מרקמן, טומשין ושות' הוא משרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים במספר רב של תחומי עיסוק. במשרד מועסקים כ-70 עורכי דין, אשר נותנים לקוחותינו שירות מלא, מקיף ומקצועי בתחומי ביטוח לאומי, פטור ממס הכנסה עקב בעיות רפואיות וכל תחומי הנזיקין (לרבות תביעות רשלנות, רשלנות רפואית, חבויות ותביעות ביטוח) וכן נפגעי תאונות לרבות תאונות דרכים.

משרדנו מייצג אלפי לקוחות בתהליכים שונים לשם מימוש זכויות רפואיות, מול הביטוח הלאומי, חברות ביטוח ורשויות ממשלתיות שונות, גם בבתי הדין לעבודה ובבתי המשפט ברחבי הארץ.

אנו חותרים למצוינות ולהישגים יוצאי דופן עבור ללקוחותינו, תוך מסירות לכל לקוח ומתן יחס אישי.

משרד מרקמן את טומשין הוקם בשנות ה–60 על ידי על ידי עו"ד דב מרקמן ז”ל, וכיום מנוהל על ידי שותפיו הבכירים עו"ד גלעד מרקמן ועו"ד ליאור טומשין ושותפים נוספים המרכזים את תחומי הפעילות השונים. בנוסף לכ-70 עורכי הדין במשרד, צוות המשרד מונה עשרות עובדים נוספים אשר מספקים מעטפת רחבה ומיומנת; וכן מקבלים ייעוץ שוטף ממומחים רפואיים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה

ההתקשרות עם בית העסק המופיע במייל זה, נתונה לשיקול דעתו של כל חבר והיא באחריותו המלאה. המוצרים או השירותים הניתנים על ידי בית העסק, הם באחריות המלאה של אותו בית עסק. אין בפרסום בית עסק כדי להוות המלצה או חיווי דעת ביחס לאיכות השירות המסופקים על ידם ובדבר כדאיותם, איכותם או התועלת הצומחת מהם.